WRZOSOWY ZAKĄTEK II
OPIS INWESTYCJI

Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowszą inwestycję naszej firmy: Wrzosowy Zakątek II - to najbardziej ekskluzywny pod względem lokalizacji oraz powierzchni projekt naszych architektów.

Ten niezwykły kompleks czterech domów jednorodzinnych połączonych ze sobą usytuowany został na unikatowej i malowniczej posesji przy cichej i spokojnej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Obecnie jest to ostatnia linia zabudowy. Dom będą znajdowały się na końcu ulicy Mościckiego 28 w Lipkowie. Inwestycja posiada dostęp do pełnej infrastruktury medialnej takiej jak wodociąg, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowodowy internet i telewizja.

W okolicy znajdują się same nowe inwestycje, a także pełna infrastruktura gwarantująca szybki i łatwy dostęp do sklepów (ok. 30 m), szkół (niecałe 3 km), przedszkoli, placów zabaw, a także komunikacji autobusowej (400m) i tras rowerowych. Wszystko to zaledwie 6,5 km od granicy Warszawy i 10 minut drogi od obwodnicy stolicy – trasy S8.

Każdy z proponowanych przez nas domów ma powierzchnię 211 lub 218m2 oraz obszerny garaż mieszczący dwa samochody i działkę o powierzchni od 248 do 430m2. Wyjątkowo funkcjonalny rozkład z dobrze doświetlonym salonem i czterema sypialniami na pierwszej kondygnacji oraz jasnym poddaszem do własnej aranżacji czynią ten projekt wyjątkową propozycją dla wymagających i pragnących luksusu klientów.

Budowa inwestycji rozpocznie się do końca tego roku zakończenie inwestycji będzie I kwartale 2019r.


Kontakt z SAINZ DEVELOPMENT SA
Sprzedaż: +48 662 080 000
Sekretariat: 22 487 80 00
Email: sainz@sainz.pl