Dopasowane do twojego mieszkania

Pakiety wykończeń

Wykończenie pod klucz

DECOROOM

Jesteśmy pracownią architektury wnętrz obecną na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych wykończeniach mieszkań i domów oraz realizacjach kuchni i zabudów meblowych na wymiar.

Jak pracujemy? Spotykamy się, aby poznać Twoje potrzeby i styl życia, a następnie tworzymy projekt skrojony na miarę. Śledzimy trendy, a nasza siła tkwi w personalizacji. Wierzymy, że wnętrza, w których zamieszkają nasi klienci, mogą odzwierciedlać ich charakter.

Działamy kompleksowo – od projektu po realizację. W jednym miejscu otrzymasz projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi.


Od 2015 roku jesteśmy Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To największa organizacja skupiająca deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski.
W 2016 roku nasza pracownia otrzymała międzynarodową nagrodę European Property Awards w kategorii Best Office Interior Europe.
Naszymi priorytetami są transparentność i uczciwość. Posiadamy certyfikat „Rzetelnej Firmy”, który jest potwierdzeniem naszej wiarygodności.

Poznaj sposób na udaną współpracę!

Współpracę nad projektem wnętrz opieramy na trzech pakietach: Standard, Premium i Designer. Różnią się one rodzajem materiałów wykończeniowych, aby dostosować się do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości. Przy wyborze odpowiedniego pakietu do Twojego projektu zawsze służymy wsparciem doświadczonych architektów Decoroom.

Postaw na ergonomiczne rozwiązania w rozsądnej cenie. Pakiet Standard oferuje wybór spośród wielu trwałych i estetycznych materiałów wykończe-niowych. Dajemy Ci pewność, że ustalony budżet pozwoli na stworzenie funk-cjonalnej przestrzeni, którą będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Bez re-zygnacji ze swoich potrzeb urządzisz wymarzone mieszkanie

Czytaj więcej

Premium to profesjonalizm, klasa, to oczekiwanie czegoś więcej. Wybieraj z palety szlachetnych materiałów jak drewno, fornir, płytki rektyfikowane. Spodziewaj się najwyższego standardu wykonania oraz produktów uznanych producentów. Oczekuj pełnego wsparcia architekta oraz poczucia bezpie-czeństwa na każdym etapie. Ciesz się przestrzenią na długo po realizacji pro-jektu.

Czytaj więcej

Wymagasz więcej od siebie i innych? Pakiet Designer to propozycja kreatywnej współpracy z architektem, która pozwoli Ci na urządzenie wnętrza z dbałością o każdy detal. Korzystając z wyselekcjonowanej oferty materiałów od reno-mowanych producentów możesz zacząć kreować własną przestrzeń. Odkryj świat subtelnych relacji form oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Czytaj więcej
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

POZNAJ SZCZEGÓŁY

+48 888 220 110
decoroom@decoroom.eu

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
X

    wypełnij formularz

    skontaktujemy się!