SAINZ SA
ZIELONE ZIELONKI ZIELONKI k/WARSZAWY

GALERIA

thumb thumb thumb thumb

OPIS INWESTYCJI

Zielone Zielonki to atrakcyjnie usytuowany zespół budynków wielorodzinnych składający się z czterech budynków 2-piętrowych, w których będzie znajdowało się 16 lokali w zabudowie szeregowej. Architekturę budynków charakteryzuje nowoczesna bryła wpisująca się w najnowsze trendy. Nowoczesne podejście do budownictwa sprawia że lokale są funkcjonalne i wykonane w najwyższych standardach. Dogodna lokalizacja na ternie Zielonek pozwala na swobodny dojazd do Warszawy i do Trasy S8. Pobliskie przystanki autobusowe zapewnią dojazd do pętli tramwajowej i autobusowej na Bemowie. Intymna atmosfera domków jednorodzinnych oraz bogactwo terenów zielonych znajdujących się w pobliżu inwestycji, powoduje że Osiedle Zielone Zielonki jest wymarzonym miejscem do zamieszkania. Budowa rozpoczęła się w lipcu 2017r. a zakończenie będzie IV kwartał 2018r.

LOKALIZACJA

Inwestycja ZIELONE ZIELONKI znajduje się przy ulicy Osiedlowej 52 w Zielonki - Wieś.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
M: +48 600 800 450
E: sprzedaz@sainz.pl

Z szacunku dla Państwa czasu bardzo prosimy o telefoniczne umówienie osobistej wizyty w biurze SAINZ SA.

BIURO
SAINZ DEVELOPMENT SA
05-082 Blizne Łaszczyńskiego k/Warszawy
ul. Warszawska 37

M: +48 600 800 450
E: biuro@sainz.pl
Projekt i wykonanie STER7.PL
COPYRIGHT 2020 SAINZ SA WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Na witrynie SAINZ DEVELOPMENT SA w domenie sainz.pl zastosowano pliki cookie dla celów statystycznych oraz optymalizacji wyświetlania reklam. Korzystanie z witryny sainz.pl oznacza, że będą one umieszczane na Państwa komputerze. W każdej chwili można owe działanie zablokować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Architekci SAINZ DEVELOPMENT SA dokładają wszelkich starań aby realnie oddać walory wizualne budynków lecz musimy zastrzeć: wizualizacje budynków i lokali służą wyłącznie dla celów informacyjnych i poglądowych, nie są stuprocentowym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Przewiń na początek